Kajtek i Miś

Kajtek i Miś - Jujja Wieslander | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jujja Wieslander
WYMIAR
6,41 MB
NAZWA PLIKU
Kajtek i Miś.pdf
ISBN
1933586800934

OPIS

Posłuchaj o tym, jak Kajtek prawie nauczył się pływać, jak próbował wbiec na drzewo i jak bawił się w pustynię w środku zimy. Częstą towarzyszką zabaw Kajtka jest Tosia. Każdego wieczora przed zaśnięciem Kajtek opowiada Misiowi o tym, co się wydarzyło tego dnia. I razem zasypiają.Dla małego człowieka każdy, nawet najzwyklejszy dzień, może być przygodą!Piętnaście opowiadań o Kajtku, Misiu i Tosi napisanych przez autorów książek o Mamie Mu – w sam raz do głośnego czytania najmłodszym – przed snem lub o każdej innej porze dnia.

Prawie w każdej towarzyszy mu jego pluszowy miś. Razem nabijają sobie guzy, razem płaczą i się cieszą.

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Kajtek i Miś i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu. Za ocenę zakupionego produktu otrzymasz 3 CeneoPunkty.

POWIĄZANE KSIĄŻKI