Historia zbawienia. Nasza historia

Historia zbawienia. Nasza historia - José H. Flores | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
José H. Flores
WYMIAR
9,21 MB
NAZWA PLIKU
Historia zbawienia. Nasza historia.pdf
ISBN
4770946925569

OPIS

„Historia zbawienia to zalążek, zapowiedź i obietnica tego, do czego Bóg powołał każdego z nas: do bycia przemienionym w Chrystusie” (ze Wstępu)O czym opowiada historia zbawienia? To pytanie, na które jako chrześcijanie powinniśmy sobie odpowiedzieć, by zrozumieć, gdzie jesteśmy i co nas czeka. Tutaj pomocne będzie dla nas słowo charyzmatycznego ewangelizatora José H. Prado Floresa. Autor nie ma wątpliwości: historia zbawienia jest NASZĄ historią, wszystkich razem i każdego z osobna. To kręgosłup Biblii i zarazem złota nić spajająca wydarzenia od zarania dziejów.Bóg pragnie, byśmy byli zbawieni – i zbawia nas mimo naszej niedoskonałości. Miłosierny Stwórca działa za pośrednictwem ludzi takich jak my – słabych, nieidealnych, doświadczających na przemian zwycięstw i porażek. Historia zbawienia przekracza ludzkie pojęcie, ale prowadzi do ostatecznego spełnienia i przemienienia w Chrystusie.

Flores, Patrycja Młynarek, ostatnia aktualizacja dostępności produktu: 28 stycznia 2021, książka w ofercie od: 23 lipca 2019 Historia zbawienia przekracza ludzkie pojęcie, ale prowadzi do ostatecznego spełnienia i przemienienia w Chrystusie. Książka „Historia zbawienia.

Nasza historia pochodzi z wydawnictwa . Autorem książki jest Jose H.

POWIĄZANE KSIĄŻKI