Cynamon i Trusia

Cynamon i Trusia - Ulf Stark | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ulf Stark
WYMIAR
8,87 MB
NAZWA PLIKU
Cynamon i Trusia.pdf
ISBN
7764318514720

OPIS

W przewrotnych wierszykach Ulf Stark z przymrużeniem oka filozofuje na temat części ludzkiego ciała. Ile się zmieści w naszych głowach? Gdzie mieszka język? Co by to było, gdybyśmy nie mieli pupy? I jakie rozrywki lubi rodzina Lewostopaków?Dzięki wyrazistym i zabawnym ilustracjom Charlotte Ramel od pierwszego wejrzenia polubimy Cynamona i Trusię, którzy z wielką ciekawością przyglądają się sobie od stóp do głów!

Zgrabne i nieoczywiste wiersze Ulfa Starka oraz wyraziste i zabawne ilustracje Charlotte Ramel tworzą niepowtarzalny klimat książek o Cynamonie i Trusi. Cynamon i trusia na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Książka Cynamon i Trusia.

Innym razem Trusia przypomina sobie, ile przykrości wyrządziła chłopcu i jest jej okropnie wstyd. A gdy Cynamon rozmawia z wiewiórką, robi się zazdrosna o ich dobre kontakty."Cynamon i Trusia. Strona główna / Książki / Dla dzieci / Cynamon i Trusia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI