[OUTLET] Pokemon Go: Niezbędnik gracza. Nieoficjalny przewodnik

[OUTLET] Pokemon Go: Niezbędnik gracza. Nieoficjalny przewodnik - Marcin Dubiel | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marcin Dubiel
WYMIAR
11,25 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Pokemon Go: Niezbędnik gracza. Nieoficjalny przewodnik.pdf
ISBN
2373641659570

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Pokemony opanowały świat!Nie przecieraj oczu ze zdziwienia. Są wszędzie, gdziekolwiek się obejrzysz, bo gra Pokemon GOporwała miliony ludzi na całym świecie!Marcin Dubiel, youtuber, też się wciągnął! Zwykle możecie zobaczyć, jak w filmikach odpowiada na wasze pytania, bawi się z uroczą młodszą siostrą czy robi kolejny challenge. Tym razem podniósł rękawicę ipodjął się zupełnie nowego wyzwania. Został trenerem Pokemon GO i stanął do rozgrywki!Chcecie wiedzieć, jak poluje na Charizarda, co robi, kiedy Abra znów próbuje mu uciec, oraz jak wygląda jego Pokedex? To wszystko i wiele więcej w nieoficjalnym przewodniku po grze.Marcin Dubiel prowadzi na Youtubie kanał, który śledzi ponad pół miliona widzów. Możecie go spotkać także na Instagramie i Snapchacie.

Szybka i bezpieczna dostawa. Promocje nawet do -35%.

Nieoficjalny przewodnik - Marcin Dubiel w najniższej cenie z opcją darmowej dostawy nawet w 24h! 2 - 3 dni robocze + czas dostawy. Sugerowana cena.

POWIĄZANE KSIĄŻKI