Mattis i jego przygody w pierwszej, drugiej i trzeciej klasie

Mattis i jego przygody w pierwszej, drugiej i trzeciej klasie - Samuel Lagercrantz | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Samuel Lagercrantz
WYMIAR
6,78 MB
NAZWA PLIKU
Mattis i jego przygody w pierwszej, drugiej i trzeciej klasie.pdf
ISBN
4411646561303

OPIS

Mattis, Poducha i Beni Bandzior chodzą do tej samej klasy co Dunia, znana z kilku innych książek Rose Lagercrantz.W tym tomie poznajemy bliżej Mattisa. W pierwszej klasie jego życie jest całkiem w porządku, z wyjątkiem tych momentów, kiedy przydarza się jakaś katastrofa, na przykład gdy Beni Bandzior zrzuca mu na głowę bryłę lodu. W drugiej klasie Mattisowi powodzi się jeszcze lepiej, bo zaprzyjaźnia się z Poduchą. A trzecia klasa jest naprawdę super! Wszyscy trzej lubią Dunię i koniecznie chcą wiedzieć, co napisała o nich w swoim sekretnym zeszycie.Książki o Mattisie i Duni to historie o uczuciach i przeżyciach bliskich dziecku opowiedziane z jego perspektywy. Przeznaczone są dla początkujących czytelników nie tylko ze względu na treść, ale i formę. Czytanie ułatwiają: prosty język, duża czcionka, przejrzysty układ strony i świetne rysunki Evy Eriksson.

Ale nie zawsze tak jest, bo z kolejnym porodem jest trochę tak jak z kolejnym dzieckiem: może być podobne do starszego rodzeństwa albo zupełnie różne. 02 Przygoda Druga, czyli... zgr_chomik.

Był wysoki, ubrany w zieloną Skąpiec wraz z trzecim duchem odwiedza także cmentarz i jego własny grób. Niedziela i poniedziałek - pierwsza niedziela po pierwszej wiosennej pełni księżyca (około 22 marca - 25 kwietnia) - Wielkanoc. 7 niedziela po Wielkanocy - Zielone świąta.

POWIĄZANE KSIĄŻKI