Kiedy ostatnio byłam szczęśliwa

Kiedy ostatnio byłam szczęśliwa - Rose Lagercrantz | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Rose Lagercrantz
WYMIAR
10,62 MB
NAZWA PLIKU
Kiedy ostatnio byłam szczęśliwa.pdf
ISBN
2494557154419

OPIS

Jutro Dunia kończy pierwszą klasę. Dunia, która jest taka szczęśliwa, że mogłaby o tym napisać książkę! Właściwie to już prawie napisała. Siedzi w sali udekorowanej na zakończenie roku i zastanawia się jeszcze tylko nad ostatnim rozdziałem. Nagle ktoś puka do drzwi. Dunia zostaje wywołana na korytarz i dowiaduje się, że wydarzył się wypadek. Duni robi się zimno. Lodowato…O trudnych, nieprzewidzianych zdarzeniach, którymi czasem zaskakuje nas życie, ale też o tym, że nawet w chwilach nieszczęścia można i wolno odczuwać radość. Mocna, wzruszająca historia. Książka w sam raz dla początkujących czytelników – czytanie ułatwiają: prosty język, duża czcionka, przejrzysty układ strony i świetne rysunki Evy Eriksson.

A było tych chwil sporo - kiedy dostała żabę od kuzyna, kiedy udało jej się zrobić trzy ruchy w basenie i nie zatonąć, i kiedy dostała swój szkolny plecak. OPIS Może już czas na pierwszą samodzielną lekturę Twojego dziecka? Zastanawiasz się, jaka książka byłaby najlepsza? Może szukasz pretekstu do poważnej rozmowy z Twoim kilkulatkiem? W takim razie koniecznie poznajcie Dunię!"Kiedy ostatnio byłam szczęśliwa" to drugi tom szwedzkiej serii o Duni. Wychowywana przez tatę dz Kiedy Ostatnio Byłam Szczęśliwa Tw Lagercrantz Rose.

Dunia, która jest taka szczęśliwa, że mogłaby o tym napisać książkę! Właściwie to już prawie napisała. Siedzi w sali udekorowanej na zakończenie roku i zastanawia się jeszcze tylko nad ostatnim rozdziałem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI