Siłaczka (Lektura z opracowaniem)

Siłaczka (Lektura z opracowaniem) - Stefan Żeromski | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Stefan Żeromski
WYMIAR
8,13 MB
NAZWA PLIKU
Siłaczka (Lektura z opracowaniem).pdf
ISBN
3204067868833

OPIS

Lektura wraz opracowaniem to znakomita pomoc i inspiracja dla uczniów oraz nauczycieli. Tekst opatrzono wskazówkami interpretacyjnymi i hasłami ułatwiającymi nawigację po książce – dzięki nim łatwo znaleźć potrzebny w trakcie omawiania lektury fragment, zgromadzić materiały do wypracowań i ustnych wypowiedzi, zapamiętać najważniejsze informacje i utrwalić znajomość lektury. Zamieszczone na końcu książki opracowanie podporządkowano podstawie programowej. Zawiera ono ciekawy biogram autora, streszczenie, mapę mentalną, najważniejsze zagadnienia omawiane na lekcjach, a także wiele inspirujących informacji, podpowiedzi i zadań, dzięki którym czytanie lektury staje się twórczą przygodą.

Dostawa: od 6,99 zł (darmowa dostawa z abonamentem Legimi dla zakupu od 50,00 zł) ... Siłaczka. Lektura z opracowaniem - Lektura wraz opracowaniem to znakomita pomoc i inspiracja dla uczniów oraz nauczycieli.

- ISBN: 978-83-6632-574-6 Siłaczka* to jeno z opowiadań, napisanych przez Stefana Żeromskiego. Metaforyczny tytuł nawiązuje do postawy, prezentowanej przez wątłą i słabą kobietę, która dzięki ogromnej sile ducha i niezłomności charakteru, pomimo słabości i braku środków do życia, szerzyła oświatę wśród najuboższych warstw społecznych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI