[OUTLET] Anka i diabeł stróż

[OUTLET] Anka i diabeł stróż - Nina Majewska-Brown | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Nina Majewska-Brown
WYMIAR
6,68 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Anka i diabeł stróż.pdf
ISBN
2999213366986

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona.Anka i diabeł stróżAnka jest nieustannie zaskakiwana przez życie i najbliższych. Nie dość, że przeprowadza się na znienawidzoną wieś, że nareszcie przeciwstawia się toksycznej szefowej, że w wieku czterdziestu lat ma zostać babcią, to w dodatku sama się zakochuje. I nie byłoby w tym nic szczególnego, gdyby nie to, że mężczyznę zna tylko z monitora komputera.Co sprawia, że pożycza ukochanemu pieniądze, biorąc kredyty gdzie się da? Że dla niego oszukuje przyjaciół, finalnie zrywając z nimi kontakt? Jaką moc ma ten wirtualny mężczyzna, że dla niego rezygnuje z rodziny, domu, pracy i tylko u jego boku dostrzega jedyną szansę na własne spełnienie?Historia o tym, jak zaślepienie potrafi zniszczyć szczęście, odebrać spokój i poczucie bezpieczeństwa.

Anka i diabeł stróż - powieść o problemach kobiety po czterdziestce. Anka staje przed nie lada wyzwaniem, jej życie zmienia się o 180 stopni i musi ona uporać się z paroma dość istotnymi kwestiami. Ebook + audiobook + książka Anka i diabeł stróż, Nina Majewska-Brown.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Anka i diabeł stróż. Anka jest nieustannie zaskakiwana przez życie i najbliższych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI