Najnowszy słownik ortograficzny

Najnowszy słownik ortograficzny - Błażej Kusztelski | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Błażej Kusztelski
WYMIAR
4,9 MB
NAZWA PLIKU
Najnowszy słownik ortograficzny.pdf
ISBN
6711257380929

OPIS

NAJNOWSZY SŁOWNIK ORTOGRAFICZNY- 500 ilustracji, które uczą i bawią- 4200 haseł z trudnościami w pisowni- pomocny w domu i w szkole- łatwo z niego korzystać- zawiera ZASADY PISOWNI i w prosty sposób je wyjaśnia- nowość: MODNE SŁOWANa wielu stronach: regułki przypominające, zasady pisowni, znak zakazu, który ostrzega przed „bykiem” ortograficznym.Słownik wyróżniony w ogólnopolskim przeglądzie wydawniczym.Obecnie poszerzony i zmodyfikowany. Polecany przez nauczycieli.

Autorami książki są Błażej Kusztelski, Grażyna Kusztelska. Należy do gatunków: dla dzieci i młodzieży ... Słownik zawiera: 70 00 haseł, najnowsze wyrazy, formy odmiany wyrazów i oznaczenia ich podziału, bogaty wstęp z zasadami pisowni i interpunkcji, system odsyłaczy od zasad pisowni, teksty dyktand.

Pomaga rozstrzygać wątpliwości językowe w jednym miejscu. Dla redaktorów, korektorów, tłumaczy, dziennikarzy i piszących różnego rodzaju teksty. Nowy słownik ortograficzny na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.

POWIĄZANE KSIĄŻKI