Listopad

Listopad - Sebastia Cabot | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sebastia Cabot
WYMIAR
8,76 MB
NAZWA PLIKU
Listopad.pdf
ISBN
2243907901623

OPIS

Gus jest początkującym pisarzem, który pracuje w sklepie ze starymi płytami. Ma problemy ze stworzeniem poważnego związku. Poznaje Clarę, która próbuje odzyskać kontrolę nad własnym życiem. Chce wyprowadzić się z kanapy w mieszkaniu najlepszej przyjaciółki, uzależnionej od portali społecznościowych Lucíi, która stale zmienia partnerów. Listopad to opowieść o rozstaniach, samotności i braku komunikacji we współczesnym społeczeństwie, przyprawiona szczyptą retro odniesień do klasycznego kina noir i muzyki jazzowej.

Listopad zaczyna się od Dnia Wszystkich Świętych, ale jest to tylko jedno z wielu świąt obchodzonych w listopadzie na całym świecie. Znaki urodzone w listopadzie.

Wyspa leżąca w basenie Morza Śródziemnego, mimo iż znajduje się u wybrzeży Turcji, historycznie i politycznie od zawsze związana była z Europą. Średnia temperatura w listopadzie wynosi tam 22 stopnie, nie za ciepło, ani nie za zimno. Ministerstwo Zdrowia poinformowało we wtorek 10 listopada o 25 484 nowych zakażeniach koronawirusem w Polsce.

POWIĄZANE KSIĄŻKI