Fajna mama. Naturalne i szczęśliwe macierzyństwo: od poczęcia, poprzez ciążę, poród i pierwsze wspólne dni

Fajna mama. Naturalne i szczęśliwe macierzyństwo: od poczęcia, poprzez ciążę, poród i pierwsze wspólne dni - Alicia Silverstone | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Alicia Silverstone
WYMIAR
11,31 MB
NAZWA PLIKU
Fajna mama. Naturalne i szczęśliwe macierzyństwo: od poczęcia, poprzez ciążę, poród i pierwsze wspólne dni.pdf
ISBN
8529279212429

OPIS

Czy Ty także masz problemy z zajściem w ciążę? Co takiego się stało, że ostatnimi czasy kobietom tak trudno przychodzi posiadanie własnego potomstwa?Bezpłodność to coraz częstsza przypadłość współczesnego społeczeństwa - własnych dzieci nie może mieć już jedna na sześć par. Lekarze jednak, zamiast wziąć pod uwagę czynniki żywieniowe oraz związane ze stylem życia, zalecają pacjentkom drogie i inwazyjne metody leczenia, które niestety nie zawsze przynoszą oczekiwany rezultat. A kiedy już wreszcie kobiecie uda się zajść w ciążę, uznaje ona, że wszystkie problemy zdrowotne wiążące się z tym stanem - opuchnięte kostki, zgaga, bezsenność, drażliwość czy huśtawka hormonalna - to normalna rzecz, do której trzeba się po prostu przyzwyczaić. Podobnie postrzega następnie okres macierzyństwa - jako trudny, pełen wyzwań etap w życiu, z którym każda kobieta musi się zmierzyć niczym dzielna i nieustraszona wojowniczka.Alicia Silverstone w swoim fantastycznym poradniku udowadnia, że wcale nie musi tak być. Bazując na doświadczeniu własnym oraz opiniach najlepszych ginekologów, położnych oraz dietetyków, autorka udziela skutecznych i jasnych wskazówek co do właściwego żywienia organizmu kobiety w okresie każdego trymestru ciąży, a także odpowiedniego dbania o nowo narodzoną pociechę.Książka zawiera mnóstwo rzetelnych informacji dotyczących badań prenatalnych, karmienia piersią, a także wychowywania dziecka w duchu wegetarianizmu oraz ekologicznego podejścia do życia.Warto zaufać naturalnym instynktom i sprowadzić na świat zdrową, pełną energii i radości istotę! To książka, którą powinna przeczytać każda kobieta pragnąca zajść w ciążę.

Naturalne i szczęśliwe macierzyństwo: od poczęcia, poprzez ciążę, poród i pierwsze wspólne dni Strona główna; Książki, muzyka, film; Książki; Poradniki dla rodziców; Fajna mama. naturalne i szczęśliwe macierzyństwo: od poczęcia, poprzez ciążę ... Książka.

Fajna mama Naturalne i szczęśliwe macierzyństwo: od poczęcia, poprzez ciążę, poród i pierwsze wspólne dni - Silverstone Alicia Borelioza przewodnik dla lekarzy pierwszego. 17, 90 PLN 90 PLN Fajna mama Naturalne i szczęśliwe macierzyństwo: od poczęcia, poprzez ciążę, poród i pierwsze wspólne dni Alicia Silverstone Czy Ty także masz problemy z zajściem w ciążę? Co takiego się stało, że ostatnimi czasy kobietom tak trudno przychodzi posiadanie własnego potomstwa? Bezpł... FAJNA MAMA Naturalne i szczęśliwe macierzyństwo: od poczęcia, poprzez ciążę, poród i pierwsze wspólne dni Cena: 50,92 PLN Opis słownikowy Autor Silverstone Alicia ISBN 978-83-65170-09-5 Rok wydania 2016 Wydawca WYDAWNICTWO KOBIECE Wysyłamy Wysyłamy w ciągu 3-5 dni roboczych Tabela cech produktu Okładka Miękka ze skrzydełkami ... Fajna mama Naturalne i szczęśliwe macierzyństwo: od poczęcia, poprzez ciążę, poród i pierwsze wspólne dni Broszurowa ze skrzydełkami Liczba stron: 384 Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece 59,90 zł 36,04 zł Zobacz koniecznie dziecko, rodzina Fajna mama.

POWIĄZANE KSIĄŻKI