Prawo Pracy (2019 Last Minute)

Prawo Pracy (2019 Last Minute) - Michał Barański | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michał Barański
WYMIAR
5,85 MB
NAZWA PLIKU
Prawo Pracy (2019 Last Minute).pdf
ISBN
9984724523567

OPIS

Egzamin z prawa pracy i jak go zdać w pierwszym terminieLubisz wyzwania, ale nie chcesz, aby egzamin z prawa pracy był dla Ciebie niczym skok na bungee? Wolisz sięgnąć po solidnie podaną dawkę wiedzy w formie jednej zwartej publikacji, niż wertować w popłochu dziesiątki innych opracowań? Świetnie trafiłeś: mamy dla Ciebie rozwiązanie na skuteczną i szybką powtórkę przed egzaminem. Przekonaj się co do zalet naszej formuły All Inclusive: w książce znajdziesz wszystkie zagadnienia, które mogą się pojawić na egzaminie, przedstawione za pomocą prostego języka i z wykorzystaniem wielu tabeli oraz diagramów.Kompendium wiedzy z prawa pracy – nie daj się zaskoczyć na egzaminieOprócz kompletnego opisu zagadnień przepisów objętych egzaminem autorzy – Michał Barański i Urszula Torbus – zawarli w książce wiele dodatkowych elementów ułatwiających zapamiętywanie informacji i poszerzających wiedzę, takich jak przykłady z życia związane z zastosowaniem konkretnych przepisów czy fragmenty wyroków. Poza opisem zagadnień zawartych w Kodeksie pracy w książce znalazły się także przepisy z ustawy o związkach zawodowych, o organizacjach pracodawców i o rozwiązywaniu sporów zbiorowych.Książka sprawi, że:wszystkie niezbędne informacje z prawa pracy będziesz miał w jednym miejscu;szybko przygotujesz się do egzaminu i zrozumiesz nawet to, z czym kiedyś miałeś problemy;przekonasz się co do skuteczności różnych rozwiązań graficznych i zobaczysz, jak łatwo wiadomości zapadają dzięki nim w pamięć;po egzaminie zdanym w pierwszym terminie będziesz miał długie wakacje.

Zawiera tylko niezbędne informacje:przedstawione w niezwykle przejrzystej formie;z wykorzystaniem wielu tabel i... Od.Nowa Książki - Prawo, ekonomia, biznes - Prawo - przeczytaj opinie, kupuj online w dobrej cenie na Inbook.pl Last Minute.

Doskonale wiemy, że jest czas na obowiązki i odpoczynek. Jesteśmy przekonani, że po ciężkiej pracy należą Ci się idealne wakacje 2021, przynajmniej raz w roku!Nawet jeśli skrupulatnie nie planujesz swojego urlopu, możesz skorzystać z tanich wakacji z biurem podróży w ramach oferty last minute.

POWIĄZANE KSIĄŻKI