[OUTLET] Szpilki, Paryż i miłość

[OUTLET] Szpilki, Paryż i miłość - Paulina Wnuk-Crepy | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paulina Wnuk-Crepy
WYMIAR
4,80 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Szpilki, Paryż i miłość.pdf
ISBN
7599774868732

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona.Świat mody, romantyczny Paryż i miłość, która pojawia się znienacka Rekruterka z prestiżowej agencji modelek zaczepia na ulicy nieśmiałą dziewczynę. Od razu pojawia się propozycja pierwszego kontraktu, i to w Paryżu! Brzmi jak bajka, prawda? Życie dziewiętnastoletniej Julii zmienia się w ciągu jednego dnia. Okazuje się, że wymarzony zawód modelki wcale nie jest taka prosta, a na sukces trzeba ciężko pracować. Wyczerpujące pokazy, ostra rywalizacja, niemoralne propozycje – to w tym świecie codzienność. Na dodatek o piękną Polkę rywalizują dwaj bardzo interesujący mężczyźni… Czy Julia odnajdzie się w bezwzględnym świecie modelingu? Czy uda jej się odnieść sukces, o jakim marzą miliony dziewczyn? Co jeszcze spotka ją w… mieście miłości?

EPUB,MOBI. Wypróbuj 7 dni za darmo lub kup teraz do -50%! Szpilki, Paryż i miłość od Paulina Wnuk-Crepy możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np.

Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Szpilki, Paryż i miłość - opis produktu: Świat mody, romantyczny Paryż i miłość, która pojawia się znienacka Rekruterka z prestiżowej agencji modelek zaczepia na ulicy nieśmiałą dziewczynę. Od razu pojawia się propozycja pierwszego kontraktu, i to w Paryżu! Brzmi jak bajka, prawda? Informacje o Szpilki, Paryż i miłość - 6990114105 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI