[OUTLET] Spinner. Jak to działa

[OUTLET] Spinner. Jak to działa - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
7,9 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Spinner. Jak to działa.pdf
ISBN
2294123314621

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Jak zrobić własnego spinnera? Ile czasu powinien się kręcić? Kiedy został wynaleziony? W tej książce znajdziesz wszystko, co trzeba wiedzieć o spinnerach i wiele więcej! Zdjęcia, które krok po kroku nauczą cię robić mistrzowskie triki, rady, jak posługiwać się spinnerem, by osiągnąć najlepsze efekty, ciekawostki i oszałamiające rekordy, a do tego dziennik pokładowy, w którym możesz rzucać wyzwania swoim przyjaciołom. Dołączone do książki specjalne naklejki pozwolą ci zrobić własnego niepowtarzalnego spinnera. Zakręcona zabawa na wyciągnięcie ręki.

26 lipca 2017 r. Egmont wyda poradnik Fidget Spinner - co to jest? Fidget spinnery to bardzo proste, obrotowe zabawki, w których (w przeciwieństwie do dzisiejszych trendów) nie znajdziecie żadnych zaawansowanych technologii.W wersji podstawowej składają się tylko z pięciu elementów mechanicznych (łożyska i elementy obudowy) lub w prostszej wersji z wyłącznie trzech elementów (więcej o budowie i analizie ... Mowa o zabawce fidget spinner, która w bardzo krótkim czasie stała się fenomenem.

To już wyższa fizyka, ale chodzi w tym mniej więcej o to, że ciało posiada pewien moment ... Spinner, jak to działa? - kobieta.interia.pl - Pojawiła się nagle i od razu zdobyła serca dzieci i młodzieży na całym świecie. Mowa o zabawce fidget spinner, która w bardzo krótkim czasie stała się fenomenem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI