[OUTLET] O Czesławie Miłoszu mniej znanym

[OUTLET] O Czesławie Miłoszu mniej znanym - Maciej Billewicz | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maciej Billewicz
WYMIAR
12,81 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] O Czesławie Miłoszu mniej znanym.pdf
ISBN
8294115316887

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Maciej Billewicz, artysta fotografik, fotoreporter, dziennikarz. Autor ponad 40 wystaw indywidualnych w kraju i za granicą. Fotografował Jana Pawła II, Czesława Miłosza, Lecha Wałęsę, Richarda Nixona, Geaorge’a Busha, Wojciecha Jaruzelskiego, Leonida Breżniewa, Władysława Gomułkę, Edwarda Gierka i innych. Laureat ponad 70 nagród w konkursach fotograficznych. Tysiące jego zdjęć publikowały czasopisma krajowe i zagraniczne.Kilka miesięcy po odebraniu Nagrody Nobla Czesław Miłosz postanowił odwiedzić ojczyznę. Był to czerwiec 1981 roku. Fotograficzny album jest relacją z tej podróży. Przedstawia Czesława Miłosza mniej znanego w obrazach i słowach Macieja Billewicza.

Otrzymał go Czesław Miłosz. W 1981 roku, przed wybuchem stanu wojennego, dwaj zaprzyjaźnieni kiedyś poeci znaleźli się w Polsce.

Fotograficzny album jest relacją z tej podróży. Przedstawia Czesława Miłosza mniej znanego w obrazach i słowach Macieja Billewicza. Kilka miesięcy po odebraniu literackiej Nagrody Nobla Czesław Miłosz postanowił odwiedzić ojczyznę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI