[OUTLET] Basza smaku

[OUTLET] Basza smaku - Saygin Ersin | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Saygin Ersin
WYMIAR
7,85 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Basza smaku.pdf
ISBN
7098279806096

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona.Wyobraź sobie, że za pomocą potraw możesz wpływać na emocje innych ludzi. Wyobraź sobie, że jesteś w stanie odkryć wszystkie istniejące smaki. Jeśli to potrafisz, jesteś... baszą smaku.Imperium osmańskie, XVII wiek. Młody, wybitnie utalentowany kucharz, dzięki ogromnej biegłości w sztuce przyrządzania dań, dostaje się do pałacowej kuchni. Jego celem nie są jednak uznanie czy bogactwa, ale zemsta. Gdy chłopak przekracza mury pałacu, prawda powoli zaczyna wychodzić na jaw. Czyżby już tu kiedyś był? Stopniowo poznajemy sekrety jego dzieciństwa: brutalna masakra na rodzinie sułtańskiej, ucieczka z pałacu, droga do doskonalenia się w sztuce kulinarnej, niezwykli przewodnicy pomagający zdobyć niecodzienne umiejętności, a także Kamer – jego jedyna miłość i największa strata.Historia pełna aromatycznych opowieści o pasji gotowania, splendorze tureckiego dworu i wielkiej miłości, dzięki której życie smakuje jeszcze wspanialej.***To niezwykła historia, która potwierdza, że przez żołądek można trafić zarówno do pałacu sułtana, jak i serca wybranki. Wysmakowane opisy dań, kultury i zwyczajów Turcji z XVII wieku przenoszą nas i pozwalają poczuć klimat miejsca, które do dziś inspiruje nie tylko smakoszy, lecz także artystów. To jedna z tych książek, dzięki którym możemy przenieść się w czasie i poczuć zapach, smak oraz zobaczyć kolory Stambułu.Absolutnie do zjedzenia!Samar KhanaferFragment:issuu.com/wydawnictwosqn/docs/basza_smakow_issuu

Młody kucharz dzięki swemu nieprzeciętnemu wyczuciu smaku oraz wybitnym umiejętnościom kulinarnym dostaje się do pałacowej kuchni. „Basza smaku". Uwaga, ta książka zaostrzy Wasz apetyt [patronat NaM] Czytając książkę „Basza smaku" Saygina Ersina, przynajmniej na chwilę będziecie musieli porzucić wszelkie diety.

Zobacz również: Prószyński Media Pożegnalne przyjęcie, Wilga Extra Labirynty. Bystrzaki do dzieła - 235213, Wytwórnia Little eyes. Basza smaku - turecka powieść z 2016 roku, będąca połączeniem literatury historycznej oraz low fantasy, autorstwa Saygına Ersina.Jej akcja ma miejsce w XVII wieku w Imperium Osmańskim.Opowiada o Kucharzu, który wykorzystując swoje niezwykłe umiejętności kulinarne, planuje zemstę na osobach, które w przeszłości doprowadziły do śmierci jego matki. EBook Basza smaku - mobi, epub / Saygin Ersin , 25,03 zł, Wyobraź sobie, że za pomocą potraw możesz wpływać na emocje innych ludzi.

POWIĄZANE KSIĄŻKI