Ilustrowany inwentarz kwiatów

Ilustrowany inwentarz kwiatów - Virginie Aladjidi | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Virginie Aladjidi
WYMIAR
5,72 MB
NAZWA PLIKU
Ilustrowany inwentarz kwiatów.pdf
ISBN
1430356956045

OPIS

Ilustrowany inwentarz kwiatów zawiera opisy i wizerunki 65 gatunków kwitnących roślin dzikich i hodowlanych.Emmanuelle Tchoukriel, ilustratorka specjalizująca się w sporządzaniu rycin naukowych, sportretowała kwiaty z precyzją i artyzmem godnymi przyrodników z minionych stuleci. Czarne kontury rysunków wykonała rapidografem i tuszem chińskim. Do kolorowania użyła akwareli, które nakładane z różną intensywnością, świetnie oddają bogactwo odcieni i faktur spotykanych w przyrodzie.Każda rycina opatrzona jest polską i łacińską nazwą, informacją o okresie kwitnienia, obszarze występowania, a także opisem wyglądu rośliny i kwiatu oraz różnymi ciekawostkami.

Od kilku tygodni podziwiamy cuda natury na papierze, zanurzając się w „Ilustrowany inwentarz kwiatów" który fascynuje od pierwszej, po ostatnią stronę. To aż 65 gatunków kwiatów z różnych stron świata! "Ilustrowany inwentarz kwiatów" zawiera ryciny i opisy aż 65 gatunków roślin dzikich i hodowlanych.

Emmanuelle Tchoukriel, ilustratorka specjalizująca się w sporządzaniu rycin naukowych, sportretowała kwiaty z precyzją i artyzmem godnymi przyrodników z minionych stuleci. Czarne kontury rysunków wykonała rapidografem i tuszem chińskim.

POWIĄZANE KSIĄŻKI