Zwierzęta w potrzebie. KokiPokochaj słoniątko!

Zwierzęta w potrzebie. KokiPokochaj słoniątko! - Agnieszka Nożyńska-Demianiuk | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Nożyńska-Demianiuk
WYMIAR
9,99 MB
NAZWA PLIKU
Zwierzęta w potrzebie. KokiPokochaj słoniątko!.pdf
ISBN
3282496742821

OPIS

Zwierzęta w potrzebie to seria fabularyzowanych opowieści, których głównymi bohaterami są właśnie zwierzęta. Publikacje to ciepłe historie, które uwrażliwiają młodych czytelników na los i krzywdę bezbronnych zwierząt. Pokazują dzieciom, że one także mają takie samo prawo do szczęśliwego życia jak ludzie i nikt nie powinien ich tego prawa pozbawiać. Koki – to mały, sympatyczny słonik, który po śmierci matki został odnaleziony przez dwójkę dzieci. Kasia i Tomek troskliwie zajęli się słoniątkiem i dbali, by maluchowi niczego nie brakowało. niestety podstępni kłusownicy, pod osłoną nocy, porwali słoniątko. Czy dzieciom i ich sprzymierzeńcom uda się uratować słonika? Czy Koki znajdzie ciepły i bezpieczny dom? Odpowiedzi na te pytania znajdują się w tej bogato ilustrowanej książce.

Pokochaj słoniątko! - Nożyńska-Demianiuk Agnieszka - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl. Szybka i bezpieczna dostawa.

Publikacje to ciepłe historie,... - ISBN: 978-83-6626-326- Koki - pokochaj sloniatko!Zwierzeta w potrzebie to seria fabularyzowanych opowiesci, ktorych glownymi bohaterami sa zwierzeta slonik Koki, delfin Delfik, pingwin Smialek i szczeniaczek Kuleczka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI