Zaczarowana klasyka Bajki Perrault

Zaczarowana klasyka Bajki Perrault - Charles Perrault | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Charles Perrault
WYMIAR
7,5 MB
NAZWA PLIKU
Zaczarowana klasyka Bajki Perrault.pdf
ISBN
9930798830867

OPIS

Niniejsza książka przeniesie Cię w niezwykły świat baśni. Poznasz sprytnego kota w butach, zajrzysz do chatki z piernika razem z Jasiem i Małgosią, znajdziesz się na królewskim balu z Kopciuszkiem, spotkasz Czerwonego Kapturka i wilka. Dowiesz się, jakie dary otrzymała od trzynastu wróżek Śpiąca Królewna, poznasz przygody Śnieżki i dzielnego chłopca imieniem Tomcio Paluszek. Wraz z osiołkiem wyruszysz w podróż do Bremy, a przy leśnym strumieniu spotkasz wróżkę, która rozdaje niezwykłe podarunki.Kolorowy świat baśni stoi przed Tobą otworem... Wystarczy, że zajrzysz do środka i zaczniesz czytać. Pełne teksty baśni, piękne, kolorowe ilustracje.

Bajki Perrault | | KSIĄŻKI \ Dla dzieci i młodzieży \ Baśnie i bajki \ Bajki | Hurtownia książek, artykułów papierniczych i zabawek Napisz recenzję o produkcie: [OUTLET sticker] Zaczarowana klasyka Bajki Perrault Twoja ocena. Ocena ogólna.

PERRLAUT - Największy sklep z modelami samochodów i motocykli. W naszej ofercie modele Bburago, Maisto, Norev, Lucky Diecast, Motor Max.

POWIĄZANE KSIĄŻKI