Weź głęboki wdech

Weź głęboki wdech - Kasia Bulicz-Kasprzak | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kasia Bulicz-Kasprzak
WYMIAR
5,25 MB
NAZWA PLIKU
Weź głęboki wdech.pdf
ISBN
7947821187039

OPIS

Michalina nie prowadzi bogatego życia towarzyskiego – od kontaktu z ludźmi woli obcowanie z naturą. Pracuje w Instytucie Botaniki, powoli pnąc się po szczeblach naukowej kariery. Nieśpieszne tempo wynika z faktu, że jest mało przebojowa i nie potrafi zawalczyć o swoje. No i jest kobietą, której w męskim świecie badawczym ciężko się przebić. Oparcia nie znajduje też w domu – władcza matka i jej równie władcza siostra mają wszystko to, czego Michalinie brak: urodę, przebojowość, zdecydowanie. I często jej przypominają o tym, co tak bardzo je różni. Jasnym promykiem słońca na pochmurnym niebie życia Michaliny staje się nowy pracownik Instytutu – Filip. Choć wyprzedza ją w drodze po awans, to wydaje się, że ich związek jest w stanie zrekompensować jej tę przykrość. Oraz wiele innych życiowych braków. Do czasu. Najpierw ginie przełożony Michaliny, profesor Potoczkiewicz, a potem akcja nabiera tempa.Kto jest przestępcą, a kto ofiarą? Komu można zaufać, a kogo się bać? Świat spokojnych z pozoru botaników to nie subtelne storczyki a żarłoczne rosiczki.

Pracuje w Instytucie Botaniki, powoli pnąc się po szczeblach naukowej kariery. Nieśpieszne tempo wynika z faktu, że jest mało przebojowa i nie potrafi zaw Ebook + audiobook + książka Weź głęboki wdech, Kasia Bulicz-Kasprzak.

#MamaDropsaCzyta „Świat spokojnych z pozoru botaników to nie miejsce dla subtelnych storczyków, a dla mięsożernych rosiczek". Kasia Bulicz-Kasprzak to autorka świetnych książek obyczajowych skłaniających do refleksji, fascynatka słowa. Z powieścią „Weź głęboki wdech" to przygoda nie byle jaka - kiedy na pierwszej stronie pojawia się trup, może być już tylko ciekawiej… Fabuła nie zawodzi - umiejętnie dozowane szczegóły historii, liczne zwroty akcji i rosnące napięcie są gwarancją doskonałej rozrywki. 🇵🇱Usiądź wygodnie, weź głęboki wdech i podaruj sobie chwilę odpoczynku.

POWIĄZANE KSIĄŻKI