Przepisy Joli. W rodzinnej kuchni

Przepisy Joli. W rodzinnej kuchni - Jola Caputa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jola Caputa
WYMIAR
6,28 MB
NAZWA PLIKU
Przepisy Joli. W rodzinnej kuchni.pdf
ISBN
3555786505746

OPIS

W kolejnej po „Od śniadania do kolacji” książce z serii "Przepisy Joli" przebojowa blogerka i kultowa bohaterka mediów społecznościowych Jola Caputa gotuje z rodziną – córką Sylwią i synem Grzegorzem. Każde z nich ma nieco inne podejście do kuchni, możemy więc się spodziewać prócz tak kochanych przez fanów Joli prostych przepisów na domowe dania bardziej zdecydowanych smaków z nutą orientu (Grzegorz) i sprawdzonych przez Sylwię pomysłów na słodkości. Jak zwykle w wersji najsmaczniejszej, ale i najpraktyczniejszej oraz najbardziej ekonomicznej.

Kruczej 10/14, 53-411 Wrocław. PRZEPISY JOLI W RODZINNEJ KUCHNI Jola Caputa 0 ocen Wydawnictwo: Edipresse Książki. Kategoria: Kuchnia.

Jola Caputa. - 8287254875 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI