Mama Mu na zjeżdżalni

Mama Mu na zjeżdżalni - Jujja Wieslander | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jujja Wieslander
WYMIAR
6,60 MB
NAZWA PLIKU
Mama Mu na zjeżdżalni.pdf
ISBN
3612455774142

OPIS

Czy krowy mogą zjeżdżać ze zjeżdżalni? I to takiej, z której wpada się prosto do jeziora? Mama Mu jak zwykle udowodni, że krowy potrafią się bawić równie wesoło jak dzieci. Nie zniechęci jej nawet krytyka i pouczanie Pana Wrony. Tylko co zrobić z powyginaną po zjeździe zjeżdżalnią? Jak ją naprawić? Trzeba z tym zdążyć, zanim wrócą dzieci!To już ósma książka obrazkowa o Mamie Mu i Panu Wronie, nie licząc komiksu oraz dwóch zbiorów opowiadań. Świetne dialogi, humor, wyraziste charaktery bohaterów i pełne zaskakujących szczegółów ilustracje sprawiają, że przy tych książkach dobrze się bawi cała rodzina!

Nie zniechęci jej nawet krytyka i pouczanie Pana Wrony. Tylko co zrobić z powygina "Mama Mu na zjeżdżalni" to książka z treścią, z którą samodzielnie poradzą sobie dzieciaki z młodszych klas podstawówki.

Zobacz inne Powieści i opowiadania, najtańsze i Mama Mu znajduje w sobie odwagę i zjeżdża wprost do wody! Wtedy jednak ma miejsce pewne niespodziewane wydarzenie… ,,Mama Mu na zjeżdżalni" to opowieść o radości z zabawy, o tym, że każdy - bez względu na wiek czy pochodzenie może wesoło spędzać czas. Mama Mu jest bardzo empatyczna i myśli o innych. Czy krowy mogą zjeżdżać ze zjeżdżalni? I to takiej, z której wpada się prosto do jeziora? Mama Mu jak zwykle udowodni, że krowy potrafią się bawić równie wesoło jak dzieci.

POWIĄZANE KSIĄŻKI