Witajcie w Puppet Show

Witajcie w Puppet Show - M.W. Craven | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
M.W. Craven
WYMIAR
10,65 MB
NAZWA PLIKU
Witajcie w Puppet Show.pdf
ISBN
2256731866514

OPIS

W malowniczym Lake District na północy Anglii grasuje seryjny morderca, który pali ludzi żywcem. Nie zostawia żadnych śladów, więc policja jest w beznadziejnej sytuacji.Na trzeciej ofierze policja odkrywa wyryte w spalonych szczątkach imię – „Poe”.Zdegradowany detektyw Washington Poe, zostaje przywrócony do służby i to jemu zostaje przydzielona sprawa. I, ku jemu wielkiemu niezadowoleniu, wspólnik. Genialna, ale społecznie wyalienowana analityczka Tilly Bradshaw. Nieuchwytny morderca ma plan i z niewiadomych przyczyn, Poe jest jego częścią.Kiedy pojawiają się kolejne ciała, Poe zdaje sobie sprawę, że jeszcze nigdy nie był tak daleko od rozwiązania sprawy. Dopiero w szokującym finale Poe dowie się, że są daleko gorsze rzeczy od palonych żywcem ofiar.„Washington Poe! Zapamiętajcie jego imię!Tilly Bradshaw! Zapamiętajcie jej imię! Zapowiada się najlepsza seria tego stulecia!” – Mark’s Bookshelf, recenzent goodreads.com„Jedyną rzeczą potrzebną do tryumfu zła jest bezczynność dobrych ludzi” – Edmund Burke„To musi być 10/10 ocena na 5 gwiazdek! Przypuszczałam, że to będzie dobra książka, ale nie aż tak! Pokochacie Washingtona i Tilly!” – snazzybooks.com

Pseudonim. Tytuł ... Kup teraz na Allegro.pl za 26,59 zł - Witajcie w Puppet Show - M.W.

Jeśli kolejne będą tak dobre, to już nie mogę się doczekać. W malowniczym Lake District na północy Anglii grasuje seryjny morderca, który pali ludzi żywcem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI