Tajemnica meczu. Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai

Tajemnica meczu. Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai - Martin Widmark | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Martin Widmark
WYMIAR
4,55 MB
NAZWA PLIKU
Tajemnica meczu. Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai.pdf
ISBN
7699722558119

OPIS

Jak co roku w Valleby rozgrywany jest bardzo ważny mecz. Czy drużynie Valleby tym razem uda się pokonać drużynę miasta Sandby? Srebrny puchar błyszczy w słońcu, czekając na zwycięzcę. Lasse i Maja wytrwale kibicują swojej drużynie. Nagle dokonują zaskakującego odkrycia? Kolejne tytuły serii Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai od kilku lat wybierane są książką roku przez szwedzkie Jury Dziecięce, czyli niemal 50 000 głosujących dzieci, a tym samym nie schodzą w Szwecji z list bestsellerów. Akcja książek rozgrywa się w małym szwedzkim miasteczku Valleby i jego okolicach. Główni bohaterowie, Lasse i Maja, chodzą do tej samej klasy i wspólnie prowadzą małe biuro detektywistyczne.

Tajemnica meczu - Martin Widmark. 29,90 zł 17,00 zł.

Świetna seria historii dla dzieciaków. Możliwość odbioru w Gliwicach po wcześniejszym umówieniu. Sprawdź niskie ceny i kup Tajemnica kina.

POWIĄZANE KSIĄŻKI