Piąty Wymiar

Piąty Wymiar - Maureen J. St. Germain | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maureen J. St. Germain
WYMIAR
4,58 MB
NAZWA PLIKU
Piąty Wymiar.pdf
ISBN
8091612896975

OPIS

Jak aktywować ósmą czakrę i korzystać z uzdrawiającej energii wibracyjnejDzięki tej książce dowiesz się, czym jest Piąty wymiar, jak do niego przejść i jak się w nim odnaleźć. Autorka, mistyczka i uznana na całym świecie nauczycielka z zakresu rozwoju osobistego i przebudzenia duchowego, przekazuje wiedzę o rzeczywistości, która istnieje w Piątym wymiarze. Dysponuje duchowymi narzędziami, które pomogą Ci wykorzystać i utrzymać wyższą, bardziej rozwiniętą świadomość i dostrzec wszystko z innej perspektywy oraz odczuć jedność z całym otoczeniem. Piąty wymiar to nie miejsce tylko określona częstotliwość, wibracja, która dzięki praktycznym ćwiczeniom zawartym w książce czyni surrealistyczne obecnie sfery namacalnymi i realnymi. Przejdź na wyższy poziom!

Napisana w więzieniu na Świętym Krzyżu w kwietniu 1934 roku. Początkowo zatrzymana przez cenzurę więzienną z powodów politycznych, mogła ukazać się drukiem dopiero w rok po wyjściu autora na wolność (1938). Wyruszając wraz z grupą przyjaciół w rejs jachtem, piękna Jess nie może wyzbyć się prześladującego ją poczucia zagrożenia.

Zasadniczą różnicą między trzecim, a piątym wymiarem jest postrzeganie. Gdzie obejrzeć cały film Piąty wymiar Online!? Tylko na Kinonline.pl! Piąty wymiar CDA w jakości HD, lektorem lub napisami! Oglądaj już teraz! Ich zdaniem nowa cząstka, jeszcze nieodkryty rodzaj fermionu, byłaby w stanie przemierzać ten nowy, piąty wymiar i wiązać ciemną materię z jasną materią, czyli ze wszystkim, co możemy zaobserwować we wszechświecie. Jej istnienie podważyłoby dotychczasowe modele zachowania ciemnej materii, a także zwiększyło wiedzę na temat kosmosu. Piąty wymiar to nie tylko teoria? Jak informuje Futurism, naukowcy zakładają, że istnieje jeszcze nieodkryta cząsteczka, która ma zdolność przechodzenia przez piąty wymiar i wiązania ciemnej materii z tą, którą znamy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI