Piaskowy wilk

Piaskowy wilk - Asa Lind | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Asa Lind
WYMIAR
8,66 MB
NAZWA PLIKU
Piaskowy wilk.pdf
ISBN
6919242965664

OPIS

Piaskowy Wilk ma błyszczące futerko w kolorze piasku i był na świecie od zawsze. Opowiada rzeczy zapierające dech w piersiach i tłumaczy Karusi zagadki otaczającego ją świata. Na przykład, że wszechświat nie ma końca, albo że siniaki to medale, które dostaje się za odwagę. Albo że tata dlatego nie może przyjść się wykąpać z Karusią w morzu, bo gazeta, którą czyta, zahipnotyzowała mu oczy. Piaskowy Wilk potrafi przekonać Karusię, że nie musi bać się ciemności ani potworów.

Albo że tata dlatego nie może przyjść się ... Piaskowy Wilk już od 15,02 zł - od 15,02 zł, porównanie cen w 37 sklepach. Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Piaskowy Wilk to seria szwedzkiej pisarki Asy Lind stanowiąca zbiór książek przeznaczonych dla najmłodszych.

Opowiada rzeczy zapierające dech w piersiach i tłumaczy Karusi zagadki otaczającego ją świata. Na przykład, że wszechświat nie ma końca, albo że siniaki to medale, które dostaje się za odwagę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI