Pandemia

Pandemia - Robin Cook | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Robin Cook
WYMIAR
8,95 MB
NAZWA PLIKU
Pandemia.pdf
ISBN
3398541390461

OPIS

Mistrz thrillera medycznego powraca!Przenieś się w świat najnowszych odkryć genetyki, które dają człowiekowi możliwości, o jakich dotychczas nie mógł nawet marzyć.Młoda kobieta traci przytomność w nowojorskim metrze i umiera w karetce wiozącej ją do szpitala. Istnieje podejrzenie, że zmarła była nosicielką niebezpiecznego wirusa.Podczas sekcji zwłok Jack Stapleton odkrywa, że kobieta miała przeszczepione serce, którego DNA, wbrew wszelkiemu prawdopodobieństwu, jest identyczne z jej własnym. Kiedy umierają kolejne dwie osoby, Jack podejmuje wyścig z czasem. Musi odkryć przyczynę zgonu, zanim śmiercionośny wirus zacznie zbierać swoje żniwo... Nie przypuszcza, że śledztwo zaprowadzi go tam, gdzie stawką będzie jego życie...

Liczba osób, które zaraziły się nowym koronawirusem ... Rząd luzuje obostrzenia związane z pandemią koronawirusa SARS-Cov-2. 12 lutego nastąpiło otwarcie hoteli, a także kin, filharmonii, oper i teatrów.

Zdecydowana większość z nich (95 proc.) odczuwa jej negatywne skutki. Pandemia już tu jest 51 min. Debata na temat szczepionek trwa, a pracownicy służby zdrowia szczepią mieszkańców Konga na ebolę, a osadzonych w obozach na granicy USA z Meksykiem — na grypę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI