Moje szczęśliwe życie

Moje szczęśliwe życie Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
11,81 MB
NAZWA PLIKU
Moje szczęśliwe życie.pdf
ISBN
5958777644160

OPIS

Dunia zawsze marzyła o tym, żeby pójść do szkoły. Ale kiedy nadchodzi ten moment, zaczyna się niepokoić. Bo co będzie, jeśli nie zaprzyjaźni się z nikim w swojej klasie? W nocy przed pierwszym dniem szkoły Dunia nie może zasnąć. Tata mówi, żeby liczyła owce. Ale Dunia postanawia policzyć wszystkie te razy, kiedy była szczęśliwa. Ciekawe, jaki będzie jutrzejszy dzień! Pogodna opowieść o szkole i przyjaźni z perspektywy pierwszoklasistki - w sam raz dla początkujących czytelników nie tylko ze względu na treść, ale i formę. Czytanie ułatwiają prosty język, duża czcionka, przejrzysty układ strony i świetne rysunki Evy Eriksson.

Dunia zawsze marzyła o tym, żeby pójść do szkoły. Ale kiedy nadchodzi ten moment, zaczyna się niepokoić.

W tym wypadku nie dałoby się, bo to pierwsze wydanie w Polsce, a sama historia została napisana i zilustrowana w 2010 roku, jednak jest wiele lektur, które w dzieciństwie mnie ominęły. "Moje szczęśliwe życie" "Moje serce skacze z radości" "Kiedy ostatnio byłam szczęśliwa" "Życie według Duni" "Do zobaczenia następnym razem" "Szczęśliwy ten, kto dostanie Dunię" Autorki stworzyły również książkę o Mattisie - klasowym koledze Duni. Seria książek przedstawia świat oczami dziecka, opisuje jego uczucia. moje szczęśliwe życie w internetowym sklepie Empik.com.

POWIĄZANE KSIĄŻKI