Tajemnica zwierząt. Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai

Tajemnica zwierząt. Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai - Martin Widmark | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Martin Widmark
WYMIAR
4,67 MB
NAZWA PLIKU
Tajemnica zwierząt. Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai.pdf
ISBN
4207939555542

OPIS

W sklepie zoologicznym Waldemara zwierzęta od tygodnia coraz gorzej się czują. Papugi, świnki morskie i króliki całymi dniami śpią. Lasse i Maja podejrzewają, że mogły zostać otrute. Lecz kto i dlaczego miałby to zrobić? Podczas nocnego śledztwa Lasse i Maja widzą, że ktoś zakrada się do sklepu?Kolejne tytuły serii Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai od kilku lat wybierane są książką roku przez szwedzkie Jury Dziecięce, czyli niemal 50 000 głosujących dzieci, a tym samym nie schodzą w Szwecji z list bestsellerów. Akcja książek rozgrywa się w małym szwedzkim miasteczku Valleby i jego okolicach. Główni bohaterowie, Lasse i Maja, chodzą do tej samej klasy i wspólnie prowadzą małe biuro detektywistyczne.

Papugi świnki morskie i króliki całymi dniami śpią. Lasse i Maja podejrzewają że mogły zostać otrute. Tajemnica zwierząt.

Akcja książek rozgrywa się w małym szwedzkim miasteczku Valleby i jego okolicach. A może z listem sprzed lat znalezionym przez Lassego i Maję?Kolejne tytuły serii Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai od lat wybierane są książką roku przez szwedzkie Jury Dziecięce, czyli niemal 50 000 głosujących dzieci, a tym samym nie schodzą w Szwecji z list bestsellerów. Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai (szw. LasseMajas detektivbyrå) - szwedzka seria książek dla dzieci napisanych przez Martina Widmarka, ilustrowanych przez Helenę Willis..

POWIĄZANE KSIĄŻKI