Tajemnica szkoły. Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Tom 9

Tajemnica szkoły. Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Tom 9 - Martin Widmark | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Martin Widmark
WYMIAR
8,58 MB
NAZWA PLIKU
Tajemnica szkoły. Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Tom 9.pdf
ISBN
7439112093376

OPIS

Valleby zostało zasypane fałszywymi banknotami. Wiele wskazuje na to, że pieniądze produkowane są w szkole Lassego i Mai! Żeby złapać winnego, konieczne jest nocne śledztwo i dużo sprytu w pozyskiwaniu odcisków palców. Lasse i Maja przekonają się, że ich szkoła kryje niejedną tajemnicę…Kolejne tytuły serii Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai od kilku lat wybierane są książką roku przez szwedzkie Jury Dziecięce, czyli niemal 50 000 głosujących dzieci, a tym samym nie schodzą w Szwecji z list bestsellerów.Akcja książek rozgrywa się w małym szwedzkim miasteczku Valleby i jego okolicach. Główni bohaterowie, Lasse i Maja, chodzą do tej samej klasy i wspólnie prowadzą małe biuro detektywistyczne.Tajemnica szkoły to dziewiąta część serii – dotąd w Szwecji ukazało się 18 tytułów! Książki można czytać w dowolnej kolejności.

15,55 zł 24,90 zł ... Kolejne tytuły serii Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai od kilku lat wybierane są książką roku przez szwedzkie Jury Dziecięce, czyli niemal 50 000 głosujących dzieci, a tym samym nie schodzą w Szwecji z list bestsellerów. W Polsce również cieszą się dużą popularnością. Tajemnica mody to dwudziesty czwarty tom serii Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai Martina Widmarka o przygodach dwójki młodych detektywów ze szkolnej ławki, którzy w wolnym czasie pomagają komisarzowi policji rozwiązywać lokalne zagadki kryminalne: tropić złodziei i oszustów.

Sprawdź! Tajemnica szkoły . Martin Widmark, Helena Willis.

POWIĄZANE KSIĄŻKI