Tajemnica kempingu. Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai

Tajemnica kempingu. Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai - Martin Widmark | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Martin Widmark
WYMIAR
4,1 MB
NAZWA PLIKU
Tajemnica kempingu. Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai.pdf
ISBN
7599516139589

OPIS

Lasse, Maja i Miranda, korzystając z ostatnich dni wakacji, rozbijają namiot na kempingu nad jeziorem. Panuje tu przyjemna, leniwa atmosfera. Wkrótce jednak spokój zostaje zburzony serią drobnych kradzieży i coraz bardziej tajemniczym zachowaniem pozostałych mieszkańców kempingu. Gdy w końcu znika cały połów raków, Lasse i Maja rozumieją, że dla nich wakacje się skończyły.Kolejne tytuły serii Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai od kilku lat wybierane są książką roku przez szwedzkie Jury Dziecięce, czyli niemal 50 000 głosujących dzieci, a tym samym nie schodzą w Szwecji z list bestsellerów.Akcja książek rozgrywa się w małym szwedzkim miasteczku Valleby i jego okolicach. Główni bohaterowie, Lasse i Maja, chodzą do tej samej klasy i wspólnie prowadzą małe biuro detektywistyczne.

"Tajemnica diamentów", "Tajemnica cyrku" czy "Tajemnica zamku". Lasse i Maja to najlepsi przyjaciele, którzy chodzą do jednej klasy. BIURO DETEKTYWISTYCZNE LASSEGO I MAI.

TAJEMNICA KEMPINGU jest dostępny w Digitalo.pl! Szukasz tego produktu? Sprawdź - najczęściej to właśnie Digitalo.pl ma najniższą cenę w Polsce. Biuro detektywistyczne Lassego i Mai - Tajemnica kempingu, M. Widmark, H.

POWIĄZANE KSIĄŻKI