Pan Brumm i Megasaurus

Pan Brumm i Megasaurus - Daniel Napp | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Daniel Napp
WYMIAR
9,75 MB
NAZWA PLIKU
Pan Brumm i Megasaurus.pdf
ISBN
3761001857946

OPIS

Pan Brumm robił to, co robił w każdy piątek... pracował w ogrodzie.– Chooo-inka! – zawołał nagle podczas przekopywania grządek. Natrafił na kości dinozaura!Z pomocą Kaszalota i Borsuka szybko udało się ułożyć szkielet. Brakowało jedynie głowy, która najprawdopodobniej znajdowała się gdzieś na polu rolnika Ryjka. I to w miejscu, w którym absolutnie nie wolno było kopać. Ale trzej przyjaciele wpadli na świetny pomysł…

Brakowało jedynie głowy, która najprawdopodobniej znajdowała się gdzieś na polu rolnika Ryjka. Szczegóły: Pan Brumm Pan Brumm i Megasaurus - Napp Daniel. Tytuł: Pan Brumm Pan Brumm i Megasaurus Autor: Napp Daniel Wydawnictwo: Bona ISBN: 9788362836765 Tytuł oryginału: Dr.

Książka w kategorii Dla dzieci. Okładka Twarda.

POWIĄZANE KSIĄŻKI