Mały lord

Mały lord - Frances Hodgson Burnett | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Frances Hodgson Burnett
WYMIAR
11,42 MB
NAZWA PLIKU
Mały lord.pdf
ISBN
4948197740199

OPIS

Mały lord to piękna, wzruszająca opowieść o losach małego amerykańskiego chłopca o imieniu Cedryk. Gdy Cedryk miał 7 lat dowiedział się, że musi opuścić Amerykę i przeprowadzić się do swojego dziadka, mieszkającego w Anglii. Dziadek chłopca jest bogatym arystokratą i zażądał, aby odtąd wnuk zamieszkał razem z nim. Jaki los czeka małego Cedryka w Anglii? Jak będzie traktował go wymagający i surowy dziadek? Czy Cedryk zmieni życie mieszkańców hrabstwa Dorincourt? A wreszcie, czy chłopiec zostanie „małym lordem”?

Historię małego lorda znają dzieci na całym świecie. Siedmioletni Cedric, mieszkający z owdowiałą matką w Ameryce, niespodziewanie staje się spadkobiercą ogromnego majątku i tytułu ... "Mały lord" to historia siedmioletniego Cedryka, który niespodziewanie staje się dziedzicem olbrzymiej fortuny.

Warszawa: Tłumacz Maria Julia Zaleska: Ilustrator Reginald Bathurst Birch: Tytuł orygin. Little Lord Fauntleroy: Źródło Skany na Commons: Inne Cały tekst Książkę "Mały Lord" napisała Frances Hodgson Burnett.

POWIĄZANE KSIĄŻKI