Zemsta (Ilustrowana klasyka)

Zemsta (Ilustrowana klasyka) - Aleksander Fredro | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aleksander Fredro
WYMIAR
6,81 MB
NAZWA PLIKU
Zemsta (Ilustrowana klasyka).pdf
ISBN
5770666747710

OPIS

"Zemsta'' Aleksandra Fredry to pełna humoru i groteski komedia pomyłek. Autor osadził bohaterów w świecie szlachty sarmackiej.Dumni Rejent i Cześnik to dwaj przedstawiciele Polaków-Sarmatów, którzy są bardzo przywiązani do tradycji i nie lubią zmian.Tłem całej historii jest ich spór o mur graniczny i wątek miłości dwojga młodych ludzi, pochodzących ze skłóconych rodzin – Wacława i Klary.Seria "Ilustrowana klasyka" to klasyczne publikacje kanonicznych twórców, wydane w oryginalnej szacie graficznej. Każda z książek wydanych w tej serii została wzbogacona ilustracjami, dzięki czemu lektura ksiżki staje się atrakcyjniejsza.

Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Zemsta'' Aleksandra Fredry to pełna humoru i groteski komedia pomyłek. Autor osadził bohaterów w świecie szlachty sarmackiej.

Books Książki - Podręczniki i lektury - Lektury - przeczytaj opinie, kupuj online w dobrej cenie na Inbook.pl Zemsta Ilustrowana klasyka Fredro Aleksander. 14,28 z ł 10,49 zł "Zemsta'' Aleksandra Fredry to pełna humoru i groteski komedia pomyłek.

POWIĄZANE KSIĄŻKI