Romeo i Julia (Ilustrowana klasyka)

Romeo i Julia (Ilustrowana klasyka) - William Shakespeare | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
William Shakespeare
WYMIAR
12,29 MB
NAZWA PLIKU
Romeo i Julia (Ilustrowana klasyka).pdf
ISBN
8781812376295

OPIS

Tytułowi bohaterowie dramatu Williama Shakespeare’a Romeo i Julia spotykają się zupełnie przypadkowo i równie nieoczekiwanie zakochują się w sobie. Jednak ich miłość już od samego początku wystawiona zostaje na poważną próbę. Zakochani należą do skłóconych ze sobą rodów, co powoduje, że uczucie staje się dla nich „zakazanym owocem”. Bohaterowie nie poddają się jednak presji rodzin i z odwagą starają się walczyć o swoją miłość i siebie samych. Dramat Shakespeare’a to książka piękna i przejmująca. Nieodłącznie splecione są w nim ze sobą: miłość i nienawiść, dobro i zło, prawda i kłamstwo, odwaga i tchórzostwo, wielkość i ułomność. Doskonały wybór na nagrody dla szkół średnich!Seria "Ilustrowana klasyka" to klasyczne publikacje kanonicznych twórców, wydane w oryginalnej szacie graficznej. Każda z książek wydanych w tej serii została wzbogacona ilustracjami, dzięki czemu lektura książki staje się atrakcyjniejsza.

Jednak ich miłość już od samego początku wystawion Poprzednie Następne. Romeo i Julia z opracowaniem i streszczeniem - opinie.

wysyłka do 3 - 5 dni. wysyłka do 3 - 5 dni przesyłka 12,00 zł ... Romeo i Julia, Ilustrowana klasyka - opis produktu: `Tytułowi bohaterowie dramatu Williama Shakespeare`a Romeo i Julia spotykają się zupełnie przypadkowo i równie nieoczekiwanie zakochują się w sobie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI