Raport Turnera

Raport Turnera - Tim Willocks | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tim Willocks
WYMIAR
10,48 MB
NAZWA PLIKU
Raport Turnera.pdf
ISBN
2848240640043

OPIS

Mistrz brutalnego thrillera powraca - najnowsza książka autora bestsellerowej RELIGII.Co się stanie, gdy człowiek o niezłomnej uczciwości trafi do świata absolutnej korupcji?Świętujący w Kapsztadzie ukończenie aplikacji adwokackiej młodzieniec niechcący powoduje wypadek, w którym ginie bezdomna dziewczyna. Jest zbyt pijany, żeby nawet to zauważyć. Jego przyjaciel oraz ojczym, były najemnik, są świadkami całego zdarzenia i świadomie zostawiają dziewczynę na pewną śmierć.Margot Le Roux, matka sprawcy – magnatka górnicza i absolutna władczyni prowincjonalnego miasteczka – nie zamierza zdradzać synowi, co się wydarzyło feralnej nocy. Sprawą zajmuje się diabelnie skuteczny aspirant Turner z wydziału zabójstw kapsztadzkiej policji. Gdy przybywa do zagubionego w sercu pustyni miasteczka, szybko przekonuje się, że Margot zrobi wszystko, by ocalić syna. Turnera nie można ani kupić, ani zastraszyć. Brutalna konfrontacja jest nieunikniona...

Jego przyjaciel oraz ojczym ... „Raport Turnera" jest typową książką sensacyjną, mamy wartką akcję, dynamiczne tempo, brutalność, sprawę zamiecioną pod dywan i „ostatniego sprawiedliwego" aspiranta Turnera, który nie ma w zwyczaju brać jeńców :) Powiecie schemat, a tu Was zaskoczę, bo nie! Samo miejsce akcji jest egzotyczne i to nawet dosłownie, bo rzecz dzieje się w Republice Południowej Afryki ... „Raport Turnera" jest typową książką sensacyjną, mamy wartką akcję, dynamiczne tempo, brutalność, sprawę zamiecioną pod dywan i „ostatniego sprawiedliwego" aspiranta Turnera, który nie ma w zwyczaju brać jeńców :) Powiecie schemat, a tu Was zaskoczę, bo nie! Raport Turnera już od 13,25 zł - od 13,25 zł, porównanie cen w 25 sklepach. Zobacz inne Literatura sensacyjna i grozy, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Opis: Raport Turnera - Willocks Tim.

Wspieraj Legalne Źródła zamiast strony typu chomikuj. Mistrz brutalnego thrillera powraca - najnowsza książka autora bestsellerowej RELIGII. Co się stanie, gdy człowiek o niezłomnej uczciwości trafi do świata absolutnej korupcji? Świętujący w Kapsztadzie... EBook Raport Turnera - mobi, epub / Tim Willocks , 24,91 zł, Mistrz brutalnego thrillera powraca - najnowsza książka autora bestsellerowej RELIGII.

POWIĄZANE KSIĄŻKI