Być najlepszym. Jak zostaje się gwiazdą

Być najlepszym. Jak zostaje się gwiazdą - Tomasz Gawędzki | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tomasz Gawędzki
WYMIAR
8,60 MB
NAZWA PLIKU
Być najlepszym. Jak zostaje się gwiazdą.pdf
ISBN
3763031977358

OPIS

Książka skierowana głównie do młodych adeptów futbolu, którzy marzą o wielkiej piłkarskiej karierze. Losy Krzysztofa Piątka, Roberta Lewandowskiego, Jakuba Błaszczykowskiego i innych zawodników pokazują bowiem, jak ważny w dążeniu do celu jest charakter i silna wola.Prześledzicie historie najlepszych polskich piłkarzy ostatnich lat i dowiecie się, jak kręta i wyboista była ich droga – z małych klubów na europejskie salony i stadiony świata.Dowiecie się między innymi że:– wyrzeczenia potrafią kształtować poczucie odpowiedzialności,– sumienna i konsekwentna praca nad sobą prowadzi do spełnienia marzeń,– punktualność, organizacja czasu, trening i sportowy tryb życia dają wymierne efekty,– umiejętność sprawnego podejmowania decyzji można wypracować żelazną wolą i zaangażowaniem.Praca, praca i jeszcze raz praca – to jest najważniejsze w sporcie, w piłce nożnej też. Wrodzony talent i predyspozycje są tylko składową tego, co powszechnie nazywamy sukcesem. Wielkie kariery rodziły się w bólach, ale stoją za nimi motywujące działania, wzloty i upadki, radości i dramaty. To jest prawdziwy futbol, to są prawdziwe gwiazdy!

| Autor: Tomasz Gawędzki Rok wydania: 2019 ISBN: 978-83-66008-18-02 Ilość stron: 64 | Książki sportowe \ Biografie sportowe | Antykwariat Sportowy | Książki, pamiątki sportowe, gadżety klubowe Być najlepszym. Jak zostaje się gwiazdą.

24,90 zł ... Księgarnia w Markach ponad 100 tysięcy produktów. kupuj i odbieraj w sklepie lub wybierz wysyłkę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI