Moje maleństwo

Moje maleństwo - Germano Zullo | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Germano Zullo
WYMIAR
11,61 MB
NAZWA PLIKU
Moje maleństwo.pdf
ISBN
3637973572704

OPIS

Ta historia zaczyna się w ramionach matki, która wita swoje maleństwo. Strona po stronie obserwujemy ich taniec życia, narodzin, dorastania, odchodzenia, wspólnych emocji, odwrócenia sytuacji i ról. Ta książka onieśmiela swoją szczerością, dotyka serca i mówi tak wiele o macierzyństwie tak skromnymi środkami. Oszczędny tekst Germano Zullo połączony z ołówkowymi ilustracjami Albertine tworzą piękny portret bezwarunkowej, stałej miłości.W 2016 roku książka zdobyła nagrodę Bologna Ragazzi Award, w kategorii fiction.Mama i syn, syn i mama. Ich mówienie i słuchanie, jej szeptania i entuzjastyczne wołanie, jego uważność i współodczuwanie. Ich dawanie z siebie wszystkiego, nie tylko od święta. Wzrastanie i powolne znikanie, zawsze blisko siebie i zawsze w objęciach. Nie znam czulszego obrazka macierzyńskiej miłości. Dominika Janik / ladnebebe.plWith the support of the Swiss Arts Council Pro Helvetia / Projekt współfinansowany ze środków the Swiss Arts Council Pro Helvetia.

Powrót do góry. kasiapelasia Dołączył: 09 lut 2013 Skąd: okolice Gliwic - śląsk Posty: 116 Dodany 20:55, 05 mar 2015 Dzisiaj kupiłam białe dalie takie proste " klasyczne " pojedyńcze.

Moje maleństwo - opis produktu: Pełna ciepła książka, pokazująca relacje między mamą świnką i jej dzieckiem w chwilach, kiedy się bawi, je, psoci i układa do snu. Kolorowa, pięknie ilustrowana książeczka przygotowana z myślą o najmłodszych czytelnikach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI