Encyklopedia sztuki. Leonardo da Vinci

Encyklopedia sztuki. Leonardo da Vinci - Laura Gracia Sánchez | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Laura Gracia Sánchez
WYMIAR
3,40 MB
NAZWA PLIKU
Encyklopedia sztuki. Leonardo da Vinci.pdf
ISBN
9928505123696

OPIS

Uważa się go za jednego z największych malarzy wszech czasów i najbardziej wszechstronnie utalentowaną osobę w historii. Był architektem, filozofem, muzykiem, pisarzem, odkrywcą, matematykiem, mechanikiem, anatomem, wynalazcą, geologiem, rzeźbiarzem i malarzem. Mona Lisa, Ostatnia wieczerza i Człowiek witruwiański to najbardziej znane dzieła na świecie. Jego Dama z gronostajem jest jedyną pracą artysty, jaka znajduje się w polskich zbiorach.

Autorem książki jest Laura Gracia Sanchez. Należy do gatunków: encyklopedie i leksykony, encyklopedia muzyki, leksykon sztuki i architektury.

Zlecając nam powiadomienie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych do celów marketingowych XLM.pl. Możesz tę zgodę cofnąć, a swoje dane usunąć w dowolnym momencie. Leonardo da Vinci autorstwa Laury Gracii Sánchez to bardzo dobra pozycja albumowa, która przybliża nam życie i twórczość artysty oraz ukazuje epokę w jakiej żył.

POWIĄZANE KSIĄŻKI