To nie przypadek

To nie przypadek - Przemysław Semczuk | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Przemysław Semczuk
WYMIAR
12,27 MB
NAZWA PLIKU
To nie przypadek.pdf
ISBN
4281521401015

OPIS

Książka autora TAK BĘDZIE PROŚCIEJ – powieści nagrodzonej Srebrnym Kluczykiem.W Karkonoszach Straż Graniczna znajduje ciało zamarzniętego studenta. Zawartość jego plecaka nie pozostawia wątpliwości: chłopak nie był pechowym turystą, tylko przemytnikiem. Tymczasem w Zgorzelcu znika nastolatka i wiele wskazuje na to, że została uprowadzona. I w jednej, i w drugiej sprawie tropy prowadzą do mafii zgorzeleckiej, która walczy o wpływy na przejściu granicznym. Śledztwo prowadzą znani z powieści Tak będzie prościej komisarz Paweł Ciszewski i komisarz Albin Plesiński.Świetnie oddane realia drugiej połowy lat dziewięćdziesiątych, pracy granicznych „mrówek” oraz ówczesnych przemytniczych metod i interesów, barwne postacie i humor, niespodziewane zwroty akcji – wszystko to jest obecne w najnowszej powieści Przemysława Semczuka.Powieść trzyma w napięciu do ostatniej strony!

X. Szanowny Użytkowniku, Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu", prosimy o przeczytanie tej informacji. Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego / Multimedia / Video / Upadek to nie przypadek.

Nie piję od 8 maja 1990 roku.. Zawartość jego plecaka nie pozostawia wątpliwości: chłopak nie był pechowym turystą, tylko przemytnikiem To nie przypadek - Przemysław Semczuk - Książka w SwiatKsiazki.pl Wygląda na to, że JavaScript jest wyłączony w twojej przeglądarce. SOLVE - TO NIE PRZYPADEK (Oficjalny Teledysk) Nowość Disco Polo 2020 - ściągnij piosenkę na komputer lub telefon. X.

POWIĄZANE KSIĄŻKI