Duchowość w praktyce

Duchowość w praktyce - Pascal Voggenhuber | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Pascal Voggenhuber
WYMIAR
8,24 MB
NAZWA PLIKU
Duchowość w praktyce.pdf
ISBN
6285109625279

OPIS

Opisane przez Autora techniki pozwolą Ci odnieść sukces, niezależnie od tego jak go postrzegasz. Człowiek naprawdę spełniony ma również ogromne pozytywne promieniowanie, jest zdrowy, pielęgnuje harmonijne relacje z partnerami i przyjaciółmi. Poznasz ćwiczenia i medytacje, które pomogą Ci żyć swoim powołaniem i teraźniejszością. Przestaniesz przejmować się przyszłością i pogodzisz się z przeszłością. Nauczysz się rozwiązywać problemy i poznasz system uzdrawiania destrukcyjnych sytuacji, które być może ciążą Ci każdego dnia. Dowiesz się jak odzyskać optymizm, miłość do siebie i swoich bliskich. Nauczysz się ze swobodą kształtować własne życie w sposób, który uważasz za właściwy, i który da Ci spełnienie. Rozpal swoje wewnętrzne światło.

Tymczasem człowiek dorosły robi to zaledwie kilka razy dziennie - a często w ogóle się nie śmieje. Ja to wszystko rozumiem.

obżarstwo, lenistwo, uzależnienie od popędu), od subiektywnego myślenia (różne postaci iluzji i zaprzeczania prawdy o własnym życiu), od emocji (ucieczka od emocji za wszelką cenę lub bierne uleganie emocjom, kierowanie ... Każdy z nas zastanawiał się kiedyś, czy istnieje życie po śmierci, czy możliwe jest odkrywanie przyszłości, kontakt ze zmarłymi. Większość z nas jest w jakiś sposób ustosunkowana do tych tematów, ale podobnych pytań, na które szukamy odpowiedzi mając mało dowodów, jest więcej.

POWIĄZANE KSIĄŻKI