Apteczka Biblioteczka. Część 1

Apteczka Biblioteczka. Część 1 - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
11,59 MB
NAZWA PLIKU
Apteczka Biblioteczka. Część 1.pdf
ISBN
1302087959928

OPIS

Polecamy Państwu nową serię książek pt. "Apteczka biblioteczka" (część 1), która jest w znacznej mierze kontynuacją wcześniej wydanej książki "Apteka domowa" i dotyczy porad oraz wielu ważnych i nieraz niezwykle ciekawych informacji z zakresu medycyny naturalnej. W części pierwszej będą Państwo mogli dowiedzieć się na przykład o właściwościach leczniczych takich produktów i roślin jak: wodorosty, mączka winogronowa, żywica cedrowa, wierzbownica, wiciokrzew, topinambur zamiast insuliny, czy też poznać niezwykłe zalety cudo-grzyba sromotnika bezwstydnego, lawendę na chore nerwy. Poza tym znajdą tu Państwo takie tematy jak: Pięciornik i rzodkiewka na chore stawy, Pasta pomidorowa w profilaktyce nowotworów, Chłodna sauna na tarczycę, Wzmacnianie pamięci, Niedoceniana brukiew, Irga w profilaktyce Alzheimera, Lecznicze nasiona chia, Ciemiernik kaukaski w oczyszczaniu organizmu i wiele innych.

"Apteka domowa" i dotyczy porad oraz wielu ważnych i niezwykle nieraz ciekawych informacji z zakresu medycyny naturalnej. W pierwszej części będą Państwo mogli dowiedzieć się na przykład o właściwościach leczniczych ... 1 lipca 2020 Ptyś, Claire Lebourg (tekst i ilustracje), przekład Sylwia Sawicka, Wydawnictwo Polarny Lis, Warszawa 2020 r., ISBN: 978-83-953501-7-7, wiek 6+ „Ptyś" to książka, która pod kostiumem zabawnych przygód sympatycznych czworonogów ukrywa dość poważną tematykę . aksiazka.pl to tania księgarnia internetowa z szerokim wyborem literatury, podręczników i zabawek dostępnych w najniższych cenach. Apteczka Biblioteczka.

Biblioteczka cz.1 jest dostępny w Digitalo.pl! Szukasz tego produktu? Sprawdź - najczęściej to właśnie Digitalo.pl ma najniższą cenę w Polsce. Polecamy Państwu nową serię książek pt. "Apteczka biblioteczka" (część 1), która jest w znacznej mierze kontynuacją wcześniej wydanej książki "Apteka domowa" i dotyczy porad oraz wielu ważnych i nieraz niezwykle ciekawych informacji z zakre... Chłodna sauna na tarczycę, Wzmacnianie pamięci, Niedoceniana brukiew, Irga w profilaktyce Alzheimera, Lecznicze nasiona chia, Ciemiernik kaukaski w oczyszczaniu organizmu i wiele innych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI