Wymarzony narzeczony. Cykl Zamki szczęśliwej miłości. Tom 3

Wymarzony narzeczony. Cykl Zamki szczęśliwej miłości. Tom 3 - Tessa Dare | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tessa Dare
WYMIAR
10,93 MB
NAZWA PLIKU
Wymarzony narzeczony. Cykl Zamki szczęśliwej miłości. Tom 3.pdf
ISBN
3092223058888

OPIS

Piękne damy i przystojni dżentelmeni dziedziczą je, wygrywają, kupują lub zdobywają podstępem. I przeżywają w nich niebezpieczne i romantyczne przygody…Miss Madeline Gracechurch wspaniale maluje, ale zupełnie nie radzi sobie w kontaktach z dżentelmenami. Jest pewna, że jej debiut na londyńskich salonach będzie zupełną porażką, a ona sama na zawsze straci szanse na znalezienie męża. Robi więc to, co od wieków robi każda nieśmiała, niepewna siebie młoda dama: wymyśla sobie ukochanego.Przystojnego, honorowego Szkota, zakochanego w niej bez pamięci… Pisze do wyimaginowanego kapitana MacKenzie długie listy i wszystko przebiega zgodnie z planem. Do dnia, kiedy w jej drzwiach staje prawdziwy kapitan MacKenzie – przystojny jak grzech, choć może nie aż tak bardzo honorowy.

I przeżywają w nich niebezpieczne i romantyczne przygody… Wymarzony narzeczony Książka już od 9,95 zł - od 9,95 zł, porównanie cen w 27 sklepach. Zobacz inne Powieści i opowiadania, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Wymarzony narzeczony (Tessa Dare).

Ocena ogólna. 1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars.

POWIĄZANE KSIĄŻKI