Wszystkie moje jutra

Wszystkie moje jutra - Karen Witemeyer | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Karen Witemeyer
WYMIAR
5,28 MB
NAZWA PLIKU
Wszystkie moje jutra.pdf
ISBN
8921784788626

OPIS

Historie miłosne, które rozjaśnią wszystkie Wasze jutra!Karen Witemeyer, Jody Hedlund i Elizabeth Camden należą do grona najbardziej poczytnych autorek romansu historycznego – ich powieści zdobywały liczne nagrody, takie jak: RITA Award, Christy Award, Nagroda za Najlepszą Książkę Chrześcijańską, i wiele innych. Tym razem trzy znakomite pisarki przeniosą nas w świat miłosnych opowiadań... jak zawsze, z historią w tle."Warta czekania" – Karen Witemeyer zabiera czytelniczki do kobiecej kolonii w Harper’s Station, gdzie samotna matka musi pokonać dawny ból i strach, by zaufać pewnemu burkliwemu, choć poczciwemu, dostawcy. Mężczyzna pomaga kobietom się usamodzielnić i rozwijać dobrze prosperujący interes."Przebudzone serce" – Jody Hedlund towarzyszy młodej kobiecie w jej wyprawach po zaułkach Nowego Jorku, gdzie – wraz z nowo mianowanym pastorem – walczy o lepszy los dla ubogich i skrzywdzonych przez życie."W stronę słońca" Elizabeth Camden to opowieść o studentce medycyny, która zmaga się z surowością swoich przełożonych… oraz z własnym pociągiem do pewnego przystojnego, niedostępnego prawnika.

Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Historie miłosne, które rozjaśnią wszystkie Wasze jutra! Karen Witemeyer, Jody Hedlund i Elizabeth Camden należą do grona najbardziej poczytnych autorek romansu historycznego - ich powieści zdobywały liczne nagrody, takie jak: RITA Award, Christy Award, Nagroda za Najlepszą Książkę Chrześcijańską, i wiele innych. ☞ Ebook - epub, mobi. Wszystkie moje jutra - Elizabeth Camden, Jody Hedlund, Karen Witemeyer.

Książki Karen Witemeyer, Jody Hedlund i Elizabeth Camden to powieści z gatunku romansu historycznego i niejednokrotnie zdobywały liczne nagrody. Kup teraz na Allegro.pl za 30,61 zł - WSZYSTKIE MOJE JUTRA z miasta KRAKÓW. Stan: nowy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI