Śmierć przychodzi pocztą. Seria Zagadki Hidden Springs. Tom 2

Śmierć przychodzi pocztą. Seria Zagadki Hidden Springs. Tom 2 - Ann H. Gabhart | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ann H. Gabhart
WYMIAR
6,94 MB
NAZWA PLIKU
Śmierć przychodzi pocztą. Seria Zagadki Hidden Springs. Tom 2.pdf
ISBN
3067874410044

OPIS

Zastępca szeryfa, Michael Keane, nie jest zadowolony ze sławy bohatera Hidden Springs, jaką zyskał po ściągnięciu samobójcy z krawędzi mostu nad rzeką Eagle. Działo się to na oczach wielu świadków, a kilka osób uwieczniło te zapierające dech w piersiach chwile przy pomocy swoich aparatów. Gorączka medialna nie potrwa jednak zbyt długo, gdyż spokój mieszkańców miasteczka zostanie zakłócony przez kolejny incydent.Pocztą przychodzą zdjęcia martwej dziewczyny i wiele wskazuje na to, że mordercą jest człowiek, którego Michael wcześniej uratował. Policjant usiłuje rozwikłać zagadkę dotyczącą zbrodni w Hidden Springs, jednak przestępca wyprzedza go o krok. Dodatkowo Keane musi chronić osoby, które kocha, ponieważ zabójca w swoim kolejnym ataku może wziąć za cel jedną z nich.

Gabhart. Należy do gatunków: sensacja, kryminał, detektywistyczny.

Zagadki Hidden Springs #2 - Ann H. Gabhart - opis książki: Zastępca szeryfa, Michael Keane, nie jest zadowolony ze sławy bohatera Hidden Springs, jaką zyskał po ściągnięciu samobójcy z krawędzi mostu nad Eagle River. Śmierć przychodzi pocztą Zagadki Hidden Springs Tom 2.

POWIĄZANE KSIĄŻKI