[OUTLET] Jak smakuje pępek Wenus. Świat widziany zza stołu

[OUTLET] Jak smakuje pępek Wenus. Świat widziany zza stołu - Piotr Adamczewski | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Piotr Adamczewski
WYMIAR
11,15 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Jak smakuje pępek Wenus. Świat widziany zza stołu.pdf
ISBN
9289360817525

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Kiedy ćwierć wieku temu Piotr Adamczewski zaczął się bawić w pisanie o jedzeniu dla „Polityki”, w której pracował wówczas jako sekretarz redakcji, nie spodziewał się, że to hobby stanie się sensem jego życia i radością dla tysięcy smakoszy. Mało kto tak pięknie i mądrze, inkrustując narrację anegdotami, z miłością, wiedzą i kulturą pisze po polsku o świecie jedzenia i kuchni.Smacznego czytania!Ze wstępu Marcina Mellera

Świat widziany zza stołu (5028598) - Piotr Adamczewski - Książka, recenzja, streszczenie Jak smakuje pępek Wenus. Świat widziany zza stołu Piotr Adamczewski.

Formaty na czytniki Kindle, PocketBook oraz telefony z systemami Android, iOS, Windows. Za kupno Każdej Książki otrzymasz Kod Rabatowy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI