Ocean to pikuś (książka audio)

Ocean to pikuś (książka audio) - Łukasz Wierzbicki | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Łukasz Wierzbicki
WYMIAR
12,43 MB
NAZWA PLIKU
Ocean to pikuś (książka audio).pdf
ISBN
5761032492186

OPIS

Ocean to pikuś zabiera nas w zuchwały rejs przez Atlantyk. To opowieść o Aleksandrze Dobie, pełnym optymizmu i pogody ducha marzycielu, który w 2010 roku jako pierwszy człowiek na świecie przepłynął kajakiem Ocean Atlantycki z kontynentu na kontynent. Książka wpisana na „Złotą Listę” tytułów polecanych przez Fundację ABC XXI Cała Polska czyta dzieciom. Każdy z was pewnego dnia pożegluje, jak ja, w nieznane. Chwycicie swoje wiosła. Spojrzycie na swoje oceany. Wspomnijcie wtedy moje przygody. Poczujecie być może, że towarzyszę wam w waszej podróży. To będzie tak,jakbyśmy wiosłowali razem. (fragment tekstu)

Należy do gatunków: dla dzieci i młodzieży, literatura przygodowa. Książka Ocean to pikuś liczy 90 stron.

Data zakończenia 2020-02-27 - cena 23,63 zł Ocean to pikuś na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Ocean to pikuś Książka już od 26,58 zł - od 26,58 zł, porównanie cen w 10 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI