Apteka Babuni. Przepisy i porady lecznicze. Część 6

Apteka Babuni. Przepisy i porady lecznicze. Część 6 - praca zbiorowa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
12,26 MB
NAZWA PLIKU
Apteka Babuni. Przepisy i porady lecznicze. Część 6.pdf
ISBN
1311120200230

OPIS

Książka jest kolejną z serii "Apteka Babuni". Ten wyjątkowy poradnik z zakresu medycyny naturalnej zawiera mnóstwo sprawdzonych często od pokoleń i nieraz niezwykle rzadkich przepisów i porad leczniczych, które z powodzeniem możemy stosować samodzielnie w warunkach domowych, w uzupełnieniu bądź w zastępstwie do medycyny farmakologiczno-chemicznej. Tak więc znajdą tu Państwo takie tematy, jak: gimnastyka lecznicza w walce z cukrzycą, ćwiczenia na wzmocnienie pracy serca, właściwości lecznicze mleka figowego i mleka ryżowego, grzyb herbaciany, mech islandzki - naturalny antybiotyk, mrówki w leczeniu chorych stawów i wiele innych. Serdecznie polecamy!

Zobacz inne Zdrowie i diety, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Apteka babuni - Małgorzata Kołodziej, Bartłomiej Dec - opis książki: Mamy przyjemność polecić Państwu kolejną część poradnika z zakresu medycyny naturalnej pt. Apteka babuni, który zawiera wiele sprawdzonych od pokoleń i często bardzo rzadkich przepisów i porad leczniczych, które można stosować samodzielnie w warunkach domowych w zastępstwie lub uzupełnieniu środków ... Apteka Babuni Część 6.

6 już od 5,00 zł - od 5,00 zł, porównanie cen w 12 sklepach. Zobacz inne Zdrowie i diety, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Apteka babuni - Małgorzata Kołodziej, Bartłomiej Dec - opis książki: Mamy przyjemność polecić Państwu kolejną część poradnika z zakresu medycyny naturalnej pt.

POWIĄZANE KSIĄŻKI