Zbyt blisko

Zbyt blisko - Natalie Daniels | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Natalie Daniels
WYMIAR
6,95 MB
NAZWA PLIKU
Zbyt blisko.pdf
ISBN
3095841773309

OPIS

Connie i Ness poznały się w parku, w którym bawiły się ich dzieci. Okazało się, że są sąsiadkami, i wkrótce stały się nierozłączne.Kiedy rozpadło się małżeństwo Ness, Connie wspierała ją w trudnych chwilach, lecz to, co było zażyłą przyjaźnią, niepostrzeżenie przemieniło się w rodzaj obsesji. Przyjaciółka staje się obecna zawsze i wszędzie, a Connie nie ma nawet skrawka prywatnej przestrzeni ani czasu dla męża i dzieci. To staje się nie do zniesienia…Gdy w szpitalu psychiatrycznym Connie odzyskuje świadomość, dowiaduje się, że popełniła straszliwą zbrodnię. Ale ona nic nie pamięta - cierpi na amnezję dysocjacyjną. Jednak z pomocą psychiatry mozolnie dociera do prawdy…Ta pełna napięcia i szalonych zwrotów akcji opowieść o przyjaźni i zdradzie zachwyci czytelniczki "Sióstr" Claire Douglas i "Tej dziewczyny" Michelle Frances.Mrożąca krew w żyłach. Nie mogłam jej odłożyć.Rosanna Ley - autorka "Zatoki tajemnic"Natalie Daniels to pseudonim literacki znanej scenarzystki i aktorki Clary Salaman. Autorka mieszka w Londynie, ale ma też dom w Hiszpanii.

Panowie budowlańcy nie wycięli jej przy budowie bloków mieszkalnych i sobie rosła. Obecnie sięga ok.

Zamiast usilnie bronić przyjaźni z tą osobą, zajmij się mężem i chroń swoje małżeństwo. Zasada biblijna: Przysłów 5:18, 19. ZBYT BLISKO - NATALIE DANIELS już od 24,39 zł - od 24,39 zł, porównanie cen w 30 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI