Siłą naszego ducha jesteśmy. Eseje o Niepodległej

Siłą naszego ducha jesteśmy. Eseje o Niepodległej - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
8,86 MB
NAZWA PLIKU
Siłą naszego ducha jesteśmy. Eseje o Niepodległej.pdf
ISBN
7184780842372

OPIS

Powrót do historii jest wezwaniem ku niepodległości. Słaby jest lud, jeśli godzi się ze swoją klęską, gdy zapomina, że został posłany, by czuwać, aż przyjdzie jego godzina. Nie brakowało tego psalmowego zastanowienia z poematu Karola Wojtyły w polskiej drodze do niepodległości. Zapomnienie i czuwanie. Historia jest dziedziną czuwania ludzi wolnych. Niepodległość jest ich zadaniem. Tak się dzieje historia Polski.Publikacja jubileuszowa pod red. Rafała Wiśniewskiego jest rozmaitością świadectw i doświadczenia polskiego czuwania nad niepodległością, czuwania ludzi kultury, polityki, nauki, ekonomii. Ludzi zmagania wojennego, także ofiar i klęski, przede wszystkim odwagi, poświęcenia, wzniosłości, honoru, pracy i tryumfu myśli i czynu wolnego.Prof. dr hab. Andrzej Wójtowicz

Powrót do historii jest wezwaniem ku niepodległości. Słaby jest lud, jeśli godzi się ze swoją klęską, gdy zapomina, że został posłany, by czuwać, aż przyjdzie jego godzina. Siłą naszego ducha jesteśmy.

Przeczytaj recenzję Siłą naszego ducha jesteśmy Eseje o Niepodległej. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Powrót do historii jest wezwaniem ku niepodległości.

POWIĄZANE KSIĄŻKI